Hlavní kategorie » Výlezy BALIO

Výlez BALIO s dvojsklem a s lemováním 45x73 cm

Výlez BALIO je určen k osvětlení a pro větrání půdních prostor, které nejsou trvale vytápěny. Ve vytápěných prostorech je vhodné použít střešní okna, která mají lepší tepelně izolační parametry.

Výlezy BALIO jsou zaskleny izolačními dvojskly pro docílená lepší tepelné a zvukové izolace. Lemování nutní pro vodotěsné napojení výlezu se stření krytinou je součásti dodávky. Jelikož je lemování na výlezu nainstalováno již z výroby, je montáž výlezu opravu rychlá a jednoduchá.

Lemování je universální vhodné pro všechny hladké a profilované krytiny s výškou profilu od 0 do 90 mm.

Montáž výlezu je velmi rychlá a jednoduchá. Součásti výrobku je podrobný montážní návod a montáž zabere jen několik minut.

Výlezy BALIO jsou dodávány v následujících rozměrech:
- 45 x 55 cm
- 45 x 73 cm

Výlezy jsou vyráběny tak, aby byly snadno přizpůsobitelné. Můžete si určit, zda budete okenní křídlo otvírat zespodu nebo z boku a v případě potřeby to můžete dle libosti změnit. Střešní výlezy BALIO lze namontovat do střech se sklonem 15-60 stupňů.

Vlastnosti výlezu Balio: Namontované lemování s tvarovacím pásem ve spodní části a s pěnovou izolaci, kterou lze zastříhnout dle potřeby nebo zcela odstranit v případě hladkých krytin.

Výlez je vybaven kvalitním a trvanlivým těsněním. Výlez je celkově vyráběn pro odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a UV záření.
Borovicové dřevo je opatřené proti plísňovým nátěrem.
Izolační dvojsklo o síle 14 mm.
Chromované ocelové madlo lze nastavit do tří poloh: Zavřeno, slabší větrání a intenzivnější větrání.

Skladem

2720,- Kč s DPH   ks