Střešní okno Balio

BALIO je nová značka střešních oken, která Vám nabízí levná střešní okna vysoké kvality. Jedná se o nejlevnější střešní okna na trhu a přitom kvalitní se zárukou 10 let. Precizně řešené vnější oplechování dodává oknům novodobý a vysoce estetický vzhled.

Dřevo výběrové kvality

Střešní okna BALIO jsou vyráběná za použití borovicového dřeva, které je vrstvené pro odolnost vůči kroucení. Impregnace dřeva a také samotné lakování je provedeno ekologickými laky, které jsou známe svojí dlouhou životností a odolností proti UV záření.
 

Termo skla

Použitím střešních oken BALIO je zajištěno efektivní prosvětlení místnosti. Samotné zasklení poté zajistí výbornou tepelnou a zvukovou izolaci a těsnění zajistí mimořádně kvalitní utěsnění, které zákazníci ocení nejen při extrémním počasí. Koeficient teplené propustnosti je i díky zasklení vyplněném izolací U=1,1. Použitá vrstva s měkkým pokovením, která je umístěná na vnitřním skle, zajistí odraz tepelné energie zpět do místnosti. Tímto způsobem docílíme tepelné pohody v interiéru za všech okolností. V letních měsících tak nedochází k přehřívání vlivem slunečního záření a v zimně naopak nedochází k promrzání.

Konstrukční řešení střešních oken BALIO

Provedení střešních oken BALIO je konstrukčně řešeno jako kyvné. Kyvná střešní okna jsou oblíbené pro svojí snadnou obsluhu a pro možnost přetočení okenního křídla pro pohodlné čištění venkovní strany termo zasklení z místnosti. Kvalitní kliky jsou vyrobeny z ušlechtilé a pevné oceli, která zajistí dlouhou životnost tohoto způsobu ovládání okenního křídla. Klika je řešena jako třípolohová, kde první poloha slouží pro hermetické uzavření střešního okna, druhá poloha slouží jako slabší a třetí jako silnější mikro ventilace. Dále lze okenní křídlo přetáčet pro zajištění dobrého výhledu a větrání až do sto osmdesáti stupňů.

Stresni okna BALIO a možnost použití

Vzhledem ke kvalitní konstrukci stresnich oken a lemování smějí být střešní okna BALIO naistalována ve střechách se sklonem od 15 stupňů až do 90 stupňů.