Výběr podle značky:

Doporučujeme

Markýza pro střešní okno BALIO 78x112/118 cm

Markýza pro střešní okno BALIO 78x112/118 cm

Za pomocí venkovní markýzy je možné velmi účinně snížit teplotu v místnosti. Vzhledem k tomu, že se ...

1435,- Kč Detail

19. prosince 2011
Naše další nabídka střešních oken
Střešní okna DAKEA
Střešní okna RoofLITE
Střešní okna TOSO
Střešní okna TOSO
Střešní okna FAKRO
Střešní okna RoofLITE
TOPlist

Střešní okno Balio

BALIO je nová značka střešních oken, která Vám nabízí levná střešní okna vysoké kvality. Jedná se o nejlevnější střešní okna na trhu a přitom kvalitní se zárukou 10 let. Precizně řešené vnější oplechování dodává oknům novodobý a vysoce estetický vzhled.

Dřevo výběrové kvality

Střešní okna BALIO jsou vyráběná za použití borovicového dřeva, které je vrstvené pro odolnost vůči kroucení. Impregnace dřeva a také samotné lakování je provedeno ekologickými laky, které jsou známe svojí dlouhou životností a odolností proti UV záření.
 

Termo skla

Použitím střešních oken BALIO je zajištěno efektivní prosvětlení místnosti. Samotné zasklení poté zajistí výbornou tepelnou a zvukovou izolaci a těsnění zajistí mimořádně kvalitní utěsnění, které zákazníci ocení nejen při extrémním počasí. Koeficient teplené propustnosti je i díky zasklení vyplněném izolací U=1,1. Použitá vrstva s měkkým pokovením, která je umístěná na vnitřním skle, zajistí odraz tepelné energie zpět do místnosti. Tímto způsobem docílíme tepelné pohody v interiéru za všech okolností. V letních měsících tak nedochází k přehřívání vlivem slunečního záření a v zimně naopak nedochází k promrzání.

Konstrukční řešení střešních oken BALIO

Provedení střešních oken BALIO je konstrukčně řešeno jako kyvné. Kyvná střešní okna jsou oblíbené pro svojí snadnou obsluhu a pro možnost přetočení okenního křídla pro pohodlné čištění venkovní strany termo zasklení z místnosti. Kvalitní kliky jsou vyrobeny z ušlechtilé a pevné oceli, která zajistí dlouhou životnost tohoto způsobu ovládání okenního křídla. Klika je řešena jako třípolohová, kde první poloha slouží pro hermetické uzavření střešního okna, druhá poloha slouží jako slabší a třetí jako silnější mikro ventilace. Dále lze okenní křídlo přetáčet pro zajištění dobrého výhledu a větrání až do sto osmdesáti stupňů.

Stresni okna BALIO a možnost použití

Vzhledem ke kvalitní konstrukci stresnich oken a lemování smějí být střešní okna BALIO naistalována ve střechách se sklonem od 15 stupňů až do 90 stupňů.