Výběr podle značky:

Doporučujeme

Trojsklo - Plastové střešní okno BALIO s lemováním 78x98 cm

Trojsklo - Plastové střešní okno BALIO s lemováním 78x98 cm

Zasklení trojsklem U=0,8 Wm2K pro dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci plastových střešních oken Balio. Plastové střešní okna 78x98 cm s mikroventilací a se zárukou na 10 let.

9233,- Kč Detail

Hlavní kategorie » Zcelazatemňující rolety BALIO

Zcelazatemňující roleta pro střešní okna BALIO 78x112/118 cm

Zcelazatemňujicí rolety jsou velmi estetickým a také praktickým doplňkem střešních oken. Těmito rolety v případě potřeby docílíte v místnosti úplné tmy - postačí jen roletu zatáhnout až zcela dolů a v proměníte tak den v noc. Postranní lišty zamezí průniku světla i po stranách rolety a umožňují roletu aretovat v libovolné pozici.

Zcelazatemňující roleta vám umožní déle spát, aniž by jste byli rušeni denním světlem. Roleta je vhodná také do místnosti, kde je umístěný televizor nebo monitor počítače aby nedocházelo k odrazům světla ze střešního okna.


Vhled a kvalita použitých materiálů
Líbivý design v souladu s vysokou kvalitou materiálů a dokonalým využitím.
•Vyrobené z materiálů s dlouhou trvanlivostí, odolného vůči znečištění, s povrchovou termo úpravou.
•Kraje rolet jsou umístěné v hliníkových kolejnicích.
•Hliníkové kolejnice zcela zatemňující rolety umožňují nastavení rolety v požadované poloze, čímž lze až na sto procent zabránit průniku světla.

Montáž
Montáž rolet je velice jednoduchá a zákazníkovi nezabere ani 10 minut. Montáž usnadní přiložený montážní návod, které je v balení každé rolety. Návod je doplněný názornými obrázky, aby byl postup zřejmý a montáž rychlá.

barva:

Skladem

2300,- Kč s DPH   ks