Hlavní kategorie » Plastová střešní okna BALIO

Plastové střešní okno BALIO s LEMOVÁNÍM 78x140 cm

ZÁRUKA 10 LET

Plastová střešní okna Balio jsou vyrobena z kvalitních plastových profilů, které jsou vyztuženy ocelovou armaturou. Plastových povrch je odolný proti vlhkosti a je naprosto bezúdržbový.

Značka BALIO nabízí výrobky výborné kvality za velmi dostupné ceny. U zákazníků si proto zajistila velkou oblibu pro výborný poměr ceny a užitné hodnoty. Nízkých cen tak v případě BALIO nebylo docíleno na úkor kvality oken, ale především kvůli výhodnému systému nízkonákladovosti a prodeje bez reklam a propagace.

Nadčasové a precizní řešení oplechování a lemování dodává střešním oknům BALIO vysoce estetický vzhled. Okna jsou co nejníže osazená, tak aby příliš nevyčnívala nad krytinou a tím je docíleno ještě lepší odolnosti proti povětrnostním vlivů a v zimních měsících se za okny nehromadí nežádoucí sníh.


Termoizolační zasklení
Střešní okna BALIO jsou zasklená izolačními dvojskly. Prostor mezi skly je napuštěn ušlechtilým plynem - Argonem. Plyn vylepšuje parametry dvojskel jak po zvukové tak i po tepelně izolační stránce. Vnitřní strana skel je opatřena vrstvou pokovení, která zajistí odraz tepelné energie zpět do místnosti. V letě tak zasklení zamezuje přehřívání místností a v zimě zabraňuje únikům tepla.
Součinitel prostupu tepelné energie : U = 1,1 W/m2k .

Konstrukce oken a snadná obsluha
Střešní okna BALIO jsou konstrukčním typem kyvnými střešními okny. Panty oken jsou umístěné uprostřed okna a umožňují přetočení křídla o 180 stupňů. Mytí venkovní strany skla je proto velmi snadné a pohodlné.
Konstrukce kliky zajistí těsné zavření střešního okna a také umožňuje zafixování křídla ve dvou ventilačních polohách. Klika je umístěna v dolní části okna a umožňuje jeho snadnou a pohodlnou obsluhu.

Střešní okna BALIO jsou určená pro montáž na všechny střechy se sklonem od patnácti do devadesáti stupňů.

Skladem

8991,- Kč s DPH   ks