Hlavní kategorie » Dřevěná střešní okna BALIO

Dřevěné střešní okno BALIO s LEMOVÁNÍM 55x78 cm

ZÁRUKA 10 LET

Střešní okna BALIO jsou okny vysoké kvality dodávané za dostupné ceny díky přímému prodeji s nízkonákladovým systémem distribuce.

Dokonale řešené lemování a oplechování dodává oknům Balio pěkný vhled. Okna jsou osazená co nejníže nad krytinou nejen z estetických, ale také z praktických důvodů a za okny se proto nehromadí velké množství sněhu.

Dřevo výběrové kvality
Rámy i křídla oken BALIO jsou vyrobeny z výběrového borového dřeva, které je lamelované, naimpregnované a dále ošetřené kvalitním lakem. Dřevěné části oken jsou opláštěné hliníkovými profily, které ochraňují střešní okno před nepříznivými vlivy počasí.

Termo izolační zasklení
Střešní okna jsou zasklena izolačními dvojskly v tloušťce 24 mm, které zabezpečují kvalitní tepelnou a zvukovou izolaci. Koeficient prostupu tepla: U = 1,1 W/m2k . Prostor uvnitř skel je vyplněn plynem Argonem. Na vnitřní sklo je nanesena speciální vrstva odrážející teplo a tím je zajištěný odraz tepelného záření zpět do místnosti. Také zaklení proto snižuje ztráty tepla v zimních měsících a v létě je zamezeno přehřátí interiéru slunečními paprsky.


Konstrukce oken - snadné ovládání
Závěsy u střešních oken BALIO jsou umístěné ve střední části okna, jak je obvyklé u kyvných oken. Závěsy nebo-li panty jsou vyrobeny z ušlechtilé a pevné oceli pro dosažení maximální životnosti těchto důležitých dílů. Nastavení pantů zajišťuje pohodlnou obsluhu a snadné ovládání okenního křídla. Mytí vnější strany zasklení je díky možnosti přetočení křídla velice pohodlné a umožněné zevnitř místnosti.

U střešních oken BALIO jsou kliky umístěné vždy ve spodní části okna. Pro dosažení dlouhé životnosti jsou vyrobené z kovu a opatřené kvalitní povrchovou úpravou práškovým zinkováním. Kliky jsou konstruovány nejen pro nastavení těsného uzavření okna, ale také je umožněno oknu zafixovat do dalších dvou poloh mikro ventilace.

Díky odpovídající vodotěsnosti oken a oplechování mohou být střešní okna BALIO instalována ve střechách o sklonu od 15 stupňů až do 90 stupňů.

Skladem

5338,- Kč s DPH   ks